Статті

Токарно-фрезерна обробка металлу

ТОВ “Промгідросила” здійснює найширший спектр робіт по токарній обробці металевих заготівель, у тому числі обробку різанням.

Токарно-фрезерна обробка металу – досить поширена послуга. І на українскому ринку її пропонує багато компаній і майстерень. Ми ж хочемо відрекомендувати вам компанію “Промгідросила”. Поговоримо про те, які послуги вона пропонує.

Токарні роботи по металу

ТОВ “Промгідросила” здійснює найширший спектр робіт по токарній обробці металевих заготівель, у тому числі обробку різанням. В процесі виконання обробки методом різання застосовуються наступні види робіт: токарні, розточувальні, шліфувальні, зубооброблювальні, стругальні.

Наші токарні верстати універсального типу здійснюють обробку конструкційної і нержавіючої сталі, кольорових металів (бронзи, латуні), алюмінієвих сплавів, а також будь-яких поверхонь заготівель: внутрішніх, зовнішніх, конічних, циліндричних, торцевих і фасонних. Також здійснюються відрізання заготовок, нарізування внутрішніх і зовнішніх різьб, виточування пазів і канавок.

Одним з найзатребуваніших видів робіт є розточування. При розточуванні здійснюється обробка різанням внутрішніх поверхонь заготівель за допомогою розточувальних різців для збільшення діаметрів отворів. Така обробка в основному застосовується для отворів, канавок, виїмок і інших поглиблень в заготівлях.

Токарно-фрезерні роботи

Токарно-фрезерні роботи є невід’ємною частиною металообробки. Вони виконуються за допомогою спецобладнання і дозволяють добитися точної відповідності кожної деталі попередньому кресленню. Спеціалісти компанії можуть виконати весь комплекс необхідних вам робіт: відрізання, точіння, нарізування різьблення, свердління.

Токарні роботи на замовлення

Ми здійснюємо токарні роботи на замовлення в м. Київ. Терміни виготовлення замовлення встановлюються після розгляду конкретної заявки. ТОВ “Промгідросила” пропонує своїм клієнтам виконати токарну обробку будь-якої складності, а також токарні роботи на замовлення по індивідуальних кресленнях.

Вартість токарних робіт

Вартість послуги токарної обробки  розраховується в індивідуальному порядку. Ціна на послуги токаря залежить від складності роботи і обмовляється на вигідних для вас умовах. Розрахунок ціни здійснюється з моменту отримання вашої заявки (креслень, ескізів, зразків). Наші співробітники завжди готові відповісти на ваші питання по послугах металообробки.

Узгодження усіх етапів робіт по кожній стадії проекту і постійний післяопераційний технічний контроль за кожною деталлю є надійною гарантією виконання вашого замовлення за якістю і термінами.

Ми гарантуємо високу якість робіт і їх виконання в точно обумовлені терміни. Також ми пропонуємо гнучку систему знижок при замовленні великих об’ємів робіт і постійній співпраці. Працюємо за безготівковим розрахунком. Телефонуйте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *