Новини

Шланг високого тиску для автомийки: виготовлення/ремонт на вигідних умовах

Шланг/рукав високого тиску (РВТ) – важлива функціональна частина будь-якої автомийки. Відкриваєте підприємство такого типу або вже протягом якогось часу працюєте у вказаній сфері? Тоді існує чимала ймовірність, що вам потрібне виготовлення або ремонт цих шлангів. Якщо цікавить вигідна співпраця, тоді вам до нас!

Шланг високого тиску для автомийки, ремонт та виготовлення – один з основних напрямків діяльності ТОВ «Промгідросила». Виготовляємо вироби різного діаметру (6 мм, 8 мм, 10 мм), з допустимим робочим тиском 210 атм. (одне навивання) і 400 атм. (два навивання). Ремонтні роботи передбачають опресовування вставки і наконечника.

І при виготовленні, й при ремонті задіюємо тільки якісні спеціальні матеріали і технологічне обладнання. В результаті шланги можуть застосовуватися для подачі й холодної, й гарячої води, а також прослужать вам максимально довго.

Приймаємо замовлення від клієнтів з усіх регіонів України! Терміни виконання замовлень залежать від завантаження робочого складу, виду робіт (виготовлення або ремонт). Але, як би там не було, вони не значні та заздалегідь узгоджуються з замовником, тобто з вами. Ціни на всю продукцію і послуги – доступні. Крім того, на товари і виконані роботи надаємо тримісячну гарантію!

Знадобився шланг високого тиску для автомийки? Шукаєте, де придбати, щоб і вигідно, і, без сумнівів, якісно? Може, цікавить ремонт вже наявних РВТ й обов’язковою умовою є оперативність виконання замовлення? ТОВ «Промгідросила» – до ваших послуг!

Звертайтеся за контактними номерами або завітайте на наше підприємство. Адреса та номери для зв’язку – у розділі «Контакти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *