Статті

Що потрібно знати, купуючи кріплення для сонячних панелей?

Згодні з твердженням, що сонячні батареї – це шлях до світлого майбутнього всієї планети? Бажаєте отримувати електроенергію від сонця, щоб використовувати її в своєму будинку? Хочете одночасно економити і робити свій вагомий внесок в збереження довкілля? Тоді для встановлення сонячних колекторів вам потрібно правильно підібрати кріплення. Що слід врахувати?

Щоб вибір кріплень для сонячних батарей був вдалим…

Отже, замовляючи кріплення для сонячних панелей, зверніть увагу на:

√ Розмірні параметри і форму. Найкраще зупинити вибір не на готовому виробі, а замовити виготовлення за індивідуальним проектом. Так вдасться забезпечити максимальне співвідношення панелі та кріплення, їх формених і розмірних характеристик. Якщо правильно підберете виробника, реалізація персонального рішення не вдарить по кишені.

√ Матеріал. Зупиніть вибір на сталі або алюмінії. Сталеві кріплення примітні доступністю і оптимальним експлуатаційним періодом. Але позаяк можуть піддаватися корозійним впливам, потребують періодичного поновлення шару фарби або використання гумових прокладок. Алюміній легкий. І це стосується не тільки його ваги, але й перевезення, монтажу, застосування, відсутності надмірного тиску на покриття. Алюміній корозіостійкий. На ньому утворюється оксидна плівка (природним шляхом або в ході навмисного анодування), за якою – захист від агресивних зовнішніх факторів, хімічних речовин і корозійних проявів. Алюмінієві кріплення не потрібно зачищати, ґрунтувати, фарбувати. Вони виглядають естетично й гармонійно доповнюють стиль сонячних колекторів.

√ Тип виробу. Кріплення може бути статичним і динамічним. Перше можна описати так: мега надійне, довговічне (20 років служби і більше), а також недороге. Воно може використовуватися для наземного і покрівельного монтажу панелей. Другий варіант – більш технологічний та ефективний. Він автоматично підлаштовується під розташування Сонця. Сучасні динамічні моделі також добре справляються з негативними погодними факторами, можуть бути одно- і двовісними, але, ясна річ, коштують трохи дорожче.

√ Подальше розміщення. Логічно, що для встановлення сонячних батарей на землі необхідні одні комплектуючі, а для монтажу, наприклад, на даху або фасаді – інші. Оберете вартого уваги виробника – він гарантовано допоможе підібрати найкращий в кожному конкретному випадку варіант!

Якщо вам знадобилося кріплення для сонячних панелей… Якщо шукаєте компанію, яка не тільки про бездоганну якість і високий функціоналізм подбає, а й умови придбання запропонує вигідні… Якщо не готові чекати виготовлення місяцями, а хочете якомога швидше монтувати панелі за допомогою належних кріпильних деталей на своїй ділянці, даху чи фасаді будинку…

Звертайтеся у ТОВ «Промгідросила»! Ми виготовляємо розбірні сталеві та алюмінієві кріплення для будь-яких видів сонячних колекторів. Кожне замовлення виконуємо оперативно без шкоди якісній стороні, а ціни пропонуємо доступні.

Телефонуйте! Запропонуємо вигідну співпрацю, щоб у вас залишилися лише приємні враження про нашу компанію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *