Новини

Сальникові набивки власного виробництва. Купуйте з вигодою!

Цікавить сальникова набивка? Купити хочете оптом з гарантією належної якості й за доступною ціною? Виробник «Промгідросила» – до ваших послуг! Сальникові набивки – це у нашій компетенції.

Виготовлення такого технічного ущільнювача, як сальникова набивка, відбувається з урахуванням всіх вимог до продукції та із застосуванням винятково відповідних спеціальних матеріалів. Всі волокнисті матеріали (хім. волокна, бавовна, азбест), що використовуються у виробництві, характеризуються бездоганною якістю, міцністю та надійністю. Щоб мотузка пенька по максимуму забезпечувала необхідний ефект, ми додатково здійснюємо її просочення графітним мастилом.

Ви зможете використовувати нашу набивку для заповнення:

  • сальникових камер арматури;
  • насосів (поршневих і відцентрових);
  • різних технічних пристроїв;
  • сантехнічних засувок, вентилів та іншого.

Вона чудово підійде для експлуатації там, де передбачається залучення водних середовищ з різним робочим тиском (як з низьким, так і з високим). Є хорошим варіантом при транспортуванні гарячої води.

Купити сальникову набивку в ТОВ «Промгідросила» можуть клієнти з усіх регіонів України. Продаж продукції можливий як в погонних метрах, так і в кілограмах. Опресовування – в кільця будь-яких розмірів.

Оформляйте замовлення на сальникові набивки онлайн або телефоном – швидку обробку і високий рівень як самого товару, так і умов його придбання забезпечимо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *