Статті

Рукави високого тиску

Невід’ємну частину гідравлічної системи складають рукави високого тиску (РВТ). Тут вони виконують не лише функцію трубопроводу, але й демпфуючого пристрою або компенсатора, що продовжує термін служби трубопроводу, фітингів та арматури за рахунок поглинання вібрації. Завдяки цьому рукави високого тиску широко застосовуються в автомобільній, будівельній, дорожній, авіаційній, сільськогосподарській та судновій техніці, а також у верстатобудуванні.

Компанія Промгідросила — одна з провідних у сфері виготовлення рукавів високого тиску в Україні. Виробнича база підприємства налічує сучасне та надійне обладнання, що гарантує високу якість, надійність та оперативність при виготовленні рукавів високого тиску.

Компанія виробляє гумові та армовані шланги високого тиску з фітингами на основі комплектуючих, що випускаються провідними європейськими виробниками. Рукави високого тиску, які пропонує підприємство, відповідають ГОСТам та мають чотирикратний запас міцності з робочого тиску і відрізняються високою якістю обпресування.

Враховуючи потреби замовника, працівники підприємства підберуть необхідне обладнання та укомплектують лінію з виробництва РВТ. При цьому вони обов’язково врахують:

– для якого виду техніки рукава високого тиску будуть використовуватися;
– технічні характеристики об’єкту, де буде використовуватися продукція;
– необхідний рівень зносостійкості та термін експлуатації.

Рукави високого тиску, які пропонує компанія Промгідросила, мають широкий розмірний ряд, який також залежить від конструктивно-технологічних характеристик продукції і механізмів, де вони повинні застосовуватися. Це дає можливість знаходити нові технічні рішення проблем в процесі експлуатації техніки та будівництва нових об’єктів.

В асортименті компанії Промгідросила існують спеціальні морозостійкі універсальні рукави високого тиску. Вони транспортують рідини і газоподібні сполуки з температурою від -57 до +100 ° C. Спеціальні рукави є більш міцними і надійними. Вони стійкі до внутрішніх та зовнішніх факторів, механічних деформацій, впливу кліматичних умов і перепадів температур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *