Статті

Ремонт цистерн кормовозів, цукровозів, молоковозів, бетоновозів і цементовозів

Сервісний центр «Промгідросила» не один рік спеціалізується на такій послузі, як комплексне обслуговування і ремонт цистерн (бочок) кормовозів, цукровозів, молоковозів, бетоновозів і цементовозів. Давайте розглянемо кожен з напрямків…

Ремонт кормовозів. Кормовози, або, як їх ще називають, комбікормовози – це спец. вантажні автомобілі, що активно експлуатуються сільським господарством. Складно переоцінити їх роль для підприємств, які виробляють кормосуміші. Їх конструкція обумовлюється необхідністю перевезень різних кормів і кормових сумішей для с/г тварин.

Головна конструктивна деталь – харчова бочка, в яку поміщають сипкі вантажі. Завантажують їх через завантажувальні люки, розташовані у верхній частині цистерни. Чим більше таких люків, тим завантаження відбувається повніше. Що стосується розвантаження, то воно може здійснюватися самопливно або із задіянням характерного устаткування.

Плюси кормовозів незаперечні:

  • фізична, біологічна й мікробіологічна безпека вмісту;
  • наявність умов для вивантаження на значну висоту;
  • обхід таких процесів, як фасування та перефасування вантажу.

Ремонт цукровозів. Така спецтехніка, як цукровози, призначена для перевезення на суттєві відстані цукру й іншої сипкої харчової продукції. У ній також передбачається наявність бочки, яка повинна бути виготовлена з належних матеріалів і мати як зсередини, так і з зовнішнього боку покриття, що забезпечують максимальну турботу про свіжість продуктів та не міняють їхнього складу.

Відмінно розрахована комплектність цукровозів добре позначається на експлуатаційних аспектах: спрощені завантаження/розвантаження, мінімізація труднощів проходження проблемних відрізків доріг та ін.

Ремонт молоковозів. Молоковози розроблені, як свідчить назва, для транспортування молока. Крім того, в них можна переміщувати рослинні олії, питну і мінеральну воду.

Є певні умови, при яких має виконуватися транспорт молока у бочці молоковоза. Загальна тривалість поїздки – не більше, ніж 10 год. Температура довкілля – до 35 °C. За умови дотримання вказаного не відбувається жодного згубного впливу на якісні характеристики середовища, що транспортується.

Неабияке значення відводиться й матеріалу цистерни. Алюмінієвий сплав не є бажаним, позаяк не є винятком окислення металу. Найкраще в цьому випадку підходить нержавійка.

Ремонт бетоновозів. За допомогою цих функціональних і надійних спецавто можна транспортувати бетон і цемент на всілякі будмайданчики. Конструктивне виконання розробляється з урахуванням ваговитості вантажу, пояснюється більшою вагою піску та цементу.

Бетоновозам характерні значна вантажопідйомність і посилення підвіски. В них вмонтовуються обертальні змішувачі, які водночас є транспортувальними ємностями і засобами, що не дають бетону схоплюватися під час перевезення. На додачу може бути наявна термічна ізоляція або система підігріву, залежно від погоди, при якій передбачається застосування техніки.

Ремонт цементовозів. Цементовози активно експлуатуються підприємствами, спеціалізація яких полягає в доставці цементу. Місткість цистерн вказаного виду транспортних засобів дозволяє не лише перевозити на великі віддалі різні об’єми цементу, а й гарантувати клієнтові відповідний стан робочого матеріалу.

Ремонт цистерн – важливе завдання, вирішити яке під силу лише професіоналам!

Ми не дарма біля кожного з видів транспорту використовували слово «ремонт». Дійсно, жоден з них не застрахований від поломок. Активна експлуатація, неправильні умови використання, погана якість доріг і т.д., і т.п. – усе це рано чи пізно призводить до тих чи інших поломок бочок і комплектуючих. Але надто переживати з цього приводу не варто. Бачите, що виникла проблема, з якою самі впоратися не можете – скоріше звертайтеся в сервісний центр «Промгідросила»! Ми усунемо поломку швидко, якісно і за доступною вартістю.

Великий досвід роботи, технологічне обладнання, високоякісні комплектуючі – у нас є все, що необхідно для отримання найкращого результату!

Замовляйте ремонт автомобільних бочок у сервісному центрі «Промгідросила» – залишитеся задоволені вибором виконавця послуги на всі 100 %!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *