Новини

Послуги шиномонтажу в Києві: швидко, якісно, надійно

Шукаєте хороший шиномонтаж? Звертайтеся в компанію «Промгідросила». Послуги шиномонтажу – один з основних напрямків нашої діяльності, поряд з виробництвом, ремонтом і продажем промислового обладнання та технічних виробів.

У наших майстрів ви можете замовити великий перелік робіт, які необхідні для максимально зручного і безпечного пересування вашого вантажного або легкового автомобіля. Це, зокрема, таке:
  • заміна гуми (сезонна або в зв’язку з пошкодженням старих покришок);
  • ремонт різного роду проколів та усунення здуття;
  • балансування коліс, завдяки точності виконання якого не буде ні найменших проблем з рульовим керуванням, не залежно від швидкості руху транспортного засобу;
  • гаряча вулканізація шин та ін.

Щоб вам не довелося стояти в черзі, попередньо зв’яжіться з нашим менеджером за контактним номером телефону і домовтеся про зручний час. Крім того, замовити необхідні роботи можна онлайн – і підлаштовуватися під СТО не доведеться, змінюючи свої плани.

Зверніть увагу! Наші співробітники мають великий досвід роботи на шиномонтажі. У їх розпорядженні – сучасні пристосування, техніка, інвентар, що гарантують бездоганне виконання кожного завдання.

Замовляйте послуги шиномонтажу в «Промгідросила» – не прогадаєте! Оперативність кожного процесу із забезпеченням високої якості робіт і надійності подальшої експлуатації гарантуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *