Новини

Нова послуга компанії – виготовлення кріплень для сонячних батарей

Сонячні батареї як альтернативні джерела енергії постійно стають все популярнішими. Їх встановлюють на приватних будинках і на ділянках, використовуючи спеціальне кріплення, яке може бути як стаціонарним, так і динамічним.

Матеріали для виготовлення кріплень застосовуються різні. Ціни на ринку теж відрізняються у різних виробників, як і терміни виготовлення деталей, і умови співпраці.

Якщо вам знадобилося кріплення для сонячних батарей, пропонуємо замовити їх виготовлення з вигодою та комфортом. Ми почали роботу в цьому напрямку, оскільки попит на таке кріплення постійно збільшується. Відразу хочемо зазначити, що до справи підходимо з усією відповідальністю. Наших майстрів без перебільшень можна назвати професіоналами в зазначеному сегменті.

Створюємо на замовлення клієнтів з усієї України розбірні конструкції зі сталі та алюмінію для монтажу будь-яких видів сонячних панелей. Роботи виконуємо за індивідуальними проектами замовників або адаптуємо типові рішення під конкретні вимоги. Терміни виконання замовлень – незначні, залежно від складності роботи й необхідних обсягів виробів. Ціни пропонуємо невисокі, а якість гарантуємо бездоганну!

Щоб купити кріплення для сонячних батарей у ТОВ «Промгідросила», достатньо зателефонувати нашому менеджеру або залишити заявку на придбання онлайн. Звертайтеся – виготовимо такі деталі для встановлення сонячних колекторів, які підійдуть за всіма пунктами і прослужать довгі роки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *