В компанії «Промгідросила» виконується термообробка металів, у результаті якої можна домогтися поліпшення показників міцності, зміни механічних характеристик сплавів, підвищення якості зносостійкості готових виробів без порушення хімічного складу.

Показано один результат

Показати бічну панель
Показати 9 24 36
Закрити

Воронування

Воронування сталі – це процес створення на металевій поверхні оксидного шару заліза. Таким способом можуть оброблятися вуглецева і низьколегована сталь,

Термообробка деталей зі сталі

Термічна обробка (термообробка) сталевих деталей передбачає вплив на ці деталі високих температур. Виконується вона для досягнення широкого спектра цілей:

  • поліпшення показників міцності та параметрів твердості;
  • зміна механічних якостей;
  • максимізація зносостійкості без внесення негативних змін в хім. склад.

Яку саме температуру потрібно використовувати, залежить від конкретного завдання. Також на неї впливають застосовувана технологія і сплав, що обробляється.

Здійснюється термообробка сталі в печах та ваннах гартування проф. призначення. Потім реалізується охолодження в масляних або водяних ваннах.

Які види термічної обробки пропонує ТОВ «Промгідросила»?

Якщо вас цікавить вказана послуга, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми можемо виконати гартування різних деталей і вузлів, а також воронування, що створює на поверхні сталі/чавуну шар оксидів заліза (товщина – 1-10 мкм).

З нами ви можете отримати у своє розпорядження необхідної якості деталі зі сталі, які бездоганно підходять для подальшої експлуатації!

Термообробка деталей в оптимальні терміни

Скільки часу займає послуга? Все залежить від обсягів замовлення і завантаженості штату. Однак в будь-якому випадку це будуть мінімальні терміни, оскільки досвідчених співробітників у нас багато, а необхідного обладнання та інвентарю предостатньо.

Залишилися запитання, що стосуються термічної обробки сталі фахівцями «Промгідросила»? Телефонуйте, запитуйте, оформляйте замовлення! Ми готові приступити до роботи без зволікань!