Токарна обробка металів

Професійні послуги робіт з різьби. Виконання заготовок із будь-якого металу з максимальним діаметром 400 мм і довжиною до 1 000 мм.

Відображаються усі з 6 результатів

Показати бічну панель
Показати 9 24 36
Закрити

Виготовлення шківів

Виготовлення шківів Цікавить виробництво шківів? Компанія «Промгідросила» пропонує цю послугу замовникам з усієї України. Можемо створити шків під будь-який ремінь.
Закрити

Нарізування різьблень (метричних, упорних, дюймових, трубних, лівих, правих)

Нарізування різьблень (метричних, упорних, дюймових, трубних, лівих, правих) Скріплення багатьох деталей техніки, буд. конструкцій, побутових приладів тощо неможливе без наявності
Закрити

Проточування

Проточування Наша компанія професійно займається токарськими роботами, зокрема проточуванням канавок на зовнішніх поверхнях циліндричних заготовок. Необхідність таких заглиблень основана на:
Закрити

Розмітка і вимірювання

Розмітка і вимірювання Які б роботи не велися з металами, першочергове значення відводиться точності вимірювань. Адже якщо виточити заготовку неправильно
Закрити

Розточування

Розточування Одна з головних спеціалізацій нашого підприємства – виробництво металовиробів для різного роду агрегатів і пром. техніки. Виконувати його на
Закрити

Торцювання

Торцювання Якщо вас цікавить створення металовиробів різної складності для будь-якого роду механізмів, ТОВ «Промгідросіла» до ваших послуг. На нашому підприємстві

Токарні роботи по металу

Токарна обробка металу – це досить велика сукупність різних процесів, що дозволяють виготовляти всілякі металеві деталі. Їх виконання вимагає бездоганної точності, ретельного підходу до кожного етапу, застосування спеціальної техніки та інвентарю. Добре, якщо виконавець, крім усього перерахованого вище, може запропонувати доступну вартість і зробити роботу в стислі терміни.

В цілому, токарні роботи дають можливість піддавати обробці внутрішні та зовнішні площини деталей, створюючи необхідний вид і розміри. Токарні верстати дозволяють змінювати габарити і форму заготовок. Методом зняття припуску забирається шар металу й в результаті виходить деталь з потрібними параметрами.

Токарна обробка металу будь-якої складності

Максимальний діаметр деталей, з якими ми працюємо – 400 мм, а максимальна довжина – 1000 мм. А це значить, що в наших можливостях – токарна обробка практично будь-яких виробів різної складності.

Під час роботи ми виконуємо розмітку і вимірювання, нарізаємо різьблення (актові, наполегливі, дюймові, трубні, ліві та праві), виробляємо шківи, робимо розточування, проточування і торцювання. Для цього використовуємо передові технології та сучасне устаткування. Тож результат повинен порадувати вас в усіх сенсах.

Замовити токарну обробку швидко й недорого

Знадобилися токарні роботи по металу? Не відкладайте замовлення і не витрачайте часу на пошуки виконавця! Ми готові приступити до виконання цих послуг для вас уже зараз, щоб найближчим часом ви вже мали всі необхідні деталі для подальшого їх застосування.

Замовляйте токарну металообробку в ТОВ «Промгідросила» – залишитеся задоволені якістю, ціною та швидкістю виконання послуги!