Здійснюємо розрахунок і виготовляємо кріплення для різних видів сонячних батарей (панелей).

Відображаються усі з 2 результатів

Показати бічну панель
Показати 9 24 36
Закрити

Кріплення для сонячних батарей з алюмінію

Якщо вам знадобилися кріплення для сонячних батарей… Якщо ви роздумуєте, де замовити виготовлення і на якому матеріалі зупинити вибір… Компанія
Закрити

Кріплення для сонячних батарей зі сталі

Альтернативні джерела енергії сьогодні користуються надзвичайним попитом. Про причини такої популярності розповідати не будемо – це окрема тема для тривалого

Кріплення для сонячних батарей: індивідуальне виготовлення

Здійснюємо розрахунок і виготовляємо кріплення для різних видів сонячних батарей (панелей). Створюємо конструкції розбірного типу за індивідуальними проектами замовників. При виконанні кожного замовлення враховуємо вимоги і побажання клієнта. До того ж, у нас є типові рішення, які при потребі можуть бути адаптовані під конкретну ситуацію.

Щоб виріб порадував по максимуму, величезну увагу при його розробці та виготовленні приділяємо технічним і будівельним параметрам. Враховуємо, на якому майданчику він буде розташований. Якщо монтаж передбачається на даху, розглядаємо матеріал покрівельного покриття. Також приймаємо до відома вітрові навантаження, сейсмічну активність регіону тощо.

Пропонуємо різні варіанти, зокрема статичне та динамічне кріплення для встановлення панелей як на землі, так і на спорудах. За ідеальним рішенням звертайтеся в ТОВ «Промгідросила»!

Чому обирають сталеві та алюмінієві кріплення для сонячних панелей?

Сталь та алюміній не дарма вважаються найкращими матеріалами для створення кріплень такого типу. Сталеві деталі хоч і мають значну вагу, їх фінансова доцільність – поза конкуренцією. Що стосується алюмінієвих виробів, то вони поєднали в собі ще більше переваг. З них можна створювати деталі будь-яких форм. Вони не важкі, а відтак гарантують легкість перевезення, монтажу та запобігають підвищеним навантаженням на дах. Крім того, їх не потрібно зачищати, ґрунтувати або фарбувати – вони і так добре протистоять агресивним факторам навколишнього середовища.

Замовити виготовлення кріплень з вигодою

Зупинивши вибір на нашому підприємстві, ви не тільки отримаєте в своє розпорядження якісний товар, який відповідає всім експлуатаційним аспектам. Ви заплатите нормальну ціну і приймете готову роботу в оптимальні терміни.

Щоб ми могли здійснити розрахунок, подайте менеджеру таку інформацію:

  • розмір площі, де передбачається встановлення панелі;
  • необхідна кількість виробів;
  • матеріал покриття, до якого потрібно прикріпити альтернативне джерело енергії.

Якщо вам знадобилося кріплення для сонячних батарей, зупиніться на пропозиціях від компанії «Промгідросила» – не прогадаєте! Виготовимо необхідні деталі швидко, якісно й недорого!