Еластичні муфти, які ще називають дисками Харді, використовуються для виконання з’єднання між коробкою передач/головною передачею заднього моста і карданним валом тепловоза.

Відображаються усі з 2 результатів

Показати бічну панель
Показати 9 24 36
Закрити

Муфта Харді гумова Т.12 ф.250

100 грн.
Муфта Харді (диск Харді) – це еластичний гумовий тех. виріб, призначений для з’єднання коробки передач/головної передачі заднього моста з карданною
Закрити

Муфта Харді гумова Т.14 ф.275

100 грн.
До вашої уваги – гумові диски Харді, еластичні муфти від ТОВ «Промгідросила». Призначення зазначених виробів полягає в реалізації з’єднань між

Цікавлять гумові муфти? Вам сюди!

Гумові з’єднувальні муфти (або диски Харді) є одними з найпопулярніших технічних виробів. В їх функціональних обов’язках – передача руху від ведучого вала до веденого, організація з’єднання між КПП/головною передачею заднього моста і валом карданним. Вони чудово амортизують крутильні удари. Крім того, їм під силу вирішити таку проблему, як неспіввісність при горизонтальних, вертикальних і бічних погрішностях. Таким чином, купити муфту Харді – значить забути про багато незгод, чого вам і бажаємо.

Гумові муфти від компанії «Промгідросила»

Якщо ви шукаєте еластичні муфти, виготовлені з гуми, наша компанія – до ваших послуг! У нас є муфти Т.12 Ф.250 і Т.14 Ф.275. Кожен екземпляр, як і годиться, складається з пружного диска і 2-х напівмуфт. Матеріал виготовлення – армована гума.

Більш детальна інформація про представлені муфти – в картках товарів. А якщо виникнуть додаткові запитання, телефонуйте нам за контактними номерами. З радістю роз’яснимо все, що вас цікавить про цей вид тех. виробів, аби перед покупкою у вас не залишилося жодних сумнівів.

Купити муфти Харді оптом та в роздріб

Приймаємо замовлення на диски Харді оптом і в роздріб. Кінцева вартість залежить від обсягу замовленої партії. Але можете бути впевнені, що при покупці як 1 муфти, так і великої оптової партії ми пропонуємо одні з найкращих на вітчизняному ринку ціни.

Оформляйте замовлення на гумові муфти у нас – доставимо швидко потрібну кількість виробів у будь-який регіон України!