Техпластини призначені для застосування в якості настилів, прокладок, для виготовлення гумотехнічних виробів, для ущільнення з’єднань, запобігання тертя між металевими поверхнями, компенсації ударних навантажень.

Відображаються усі з 3 результатів

Показати бічну панель
Показати 9 24 36
Закрити

Маслобензостійка техпластина

100 грн.
Представляємо вашій увазі одні з найпопулярніших гумових технічних пластин – техпластини маслобензостійкі. З них переважно створюють ГТВ-ущільнення для стаціонарних (нерухомих)
Закрити

Техпластина губчаста

100 грн.
Якщо вам знадобилася губчаста (пориста) технічна пластина – популярний ГТВ, що характеризується пористою структурою – звертайтеся в компанію «Промгідросила». У
Закрити

Техпластина ТМКЩ (тепло-морозо-кислото-лугостійка)

100 грн.
Технічні пластини ТМКЩ – це техпластини, стійкі до впливу тепла і морозу (високих та низьких температур), а також агресивних середовищ

Для чого може знадобитися технічна пластина?

Сфер і напрямків застосування спеціальних техпластин предостатньо. Їх використовують як настили. Вони часто слугують прокладковими матеріалами. З них створюють гумовотехнічні компоненти, що виступають ущільнювачами. Вони можуть запобігати тертю двох суміжних металевих деталей, компенсувати ударні навантаження і т.д. Одним словом, технічні пластини важливі, необхідні й затребувані. Якщо і вам вони знадобилися для виконання того чи іншого завдання, наш каталог – у вашому розпорядженні.

Технічні пластини від підприємства «Промгідросила»

У цій рубриці ви побачите та зможете замовити такі види техпластин:

  • ТМКЩ (тепло-морозо-кислото-лугостійкі);
  • МБС (маслобензостійкі);
  • АМС (атмосферомаслостійкі, з обмеженою озоностійкістю);
  • губчасті.

Кожна технічна пластина виготовлена в бездоганній якості, тому гарантовано справиться зі своїм призначенням. Ви з легкістю підберете потрібну товщину, ступінь твердості й інші тех. параметри, позаяк пропозиції є найрізноманітніші, як то кажуть, на будь-який запит.

Купити техпластину швидко та надійно

Примітно, що покупка займе мінімум часу, оскільки ми вже зараз готові прийняти ваше замовлення в обробку. Додатково порадують доступні ціни та швидка доставка по Україні. А ще при онлайн-покупках чимале значення має надійність ресурсу. Щоб ви не переживали і змогли залишити всі сумніви в стороні, ознайомтеся з діяльністю нашої компанії, почитайте відгуки попередніх покупців. Ми дорожимо своєю репутацією, тому пропонуємо найкраще.

Потрібна технічна пластина – будь-який варіант з представлених у каталозі? Наші контакти на сайті є. Телефонуйте – обговоримо деталі поставок.