Рукави високого тиску (РВТ) використовуються в якості гнучких з’єднань у гідросистемах гірничодобувної, бурової, автомобільної, сільськогосподарської, дорожньо-будівельної, лісозаготівельної, комунальної, спеціальної та іншої техніки.

Відображаються усі з 2 результатів

Показати бічну панель
Показати 9 24 36
Закрити

Виготовлення рукавів високого тиску

Рукави/шланги високого тиску (скорочено – РВТ) – це гумовотехнічні вироби, завдання яких полягає в тому, щоб створювати/поглинати робоче зусилля, яке
Закрити

Ремонт рукавів високого тиску

Здійснюємо ремонт РВТ (рукавів/шлангів високого тиску) для будь-якого транспорту і техніки швидко й в найкращому вигляді. Використовуємо в роботі бездоганні

Все, що потрібно знати при покупці РВТ

РВТ, рукави/шланги високого тиску – це гумовотехнічні вироби з найширшим спектром застосування. Завдяки їх гнучкості та, разом з тим, надійності, вони стають незамінними учасниками гідравлічних систем багатьох промислових галузей (зокрема, бурової, лісозаготівельної та нафтопереробної), а також сільського господарства, автомобільного напрямку і багатьох інших сфер життєдіяльності.

Вибираючи рукав високого тиску, зверніть увагу на те, що різні компанії, магазини, виробники, постачальники роблять різні пропозиції. В одному випадку на товари аналогічної якості можуть бути істотно різні ціни, в іншому – одна і та ж ціна в різних магазинах може бути на товари, які між собою зовсім не рівні за якістю.

Де купити РВТ в Україні?

Щоб покупка порадувала у всіх сенсах, звертайтеся в ТОВ «Промгідросила». Ми багато років працюємо на ринку країни і маємо безліч постійних клієнтів з усіх регіонів. Нам довіряють, бо знають: «Промгідросила» не підведе. Якщо і ви захочете оформити замовлення у нас, то будьте впевнені в правильності свого рішення.

Переваги покупки шлангів високого тиску в ТОВ «Промгідросила»:

  • гарантія високої якості та максимального функціоналізму;
  • доступна ціна на партії будь-яких обсягів;
  • оперативна доставка товару в усі куточки України способом, узгодженим з замовником;
  • варіативність способів оплати;
  • кваліфікований консультативний супровід.

Більш детальна інформація – за контактними номерами.

Купуйте РВТ від «Промгідросила» – не пошкодуєте!