ФБС (фундаментні блоки будівельні) – це штучні ЗБВ, які характеризуються значними міцнісними параметрами й тривалим періодом застосування, призначені для спорудження збірних фундаментів.

Відображаються усі з 3 результатів

Показати бічну панель
Показати 9 24 36
Закрити

Форми ФБС 24.3.6 (ширина 30 см)

100 грн.
Пропонуємо виготовлення форм ФБС 24.3.6 за індивідуальними замовленнями клієнтів з усієї України. Форми для ФБС від ТОВ «Промгідросила» – це
Закрити

Форми ФБС 24.4.6 (ширина 40 см)

100 грн.
Цікавить виготовлення форм ФБС 24.4.6? Наша компанія – до ваших послуг! Приймаємо замовлення на виробництво необхідної кількості форм від клієнтів
Закрити

Форми ФБС 24.5.6 (ширина 50 см)

100 грн.
Виробництво форм ФБС 24.5.6 – одна з головних спеціалізацій нашої компанії. Приймаємо замовлення на виготовлення потрібної кількості форм з усієї

Форми для ФБС: для чого потрібні?

ФБС (фундаментні блоки будівельні) – це штучні ЗБВ, які характеризуються значними міцнісними параметрами й тривалим періодом застосування, призначені для спорудження збірних фундаментів. Без них не обходиться майже жодне нинішнє будівництво. Вони – основа будь-яких будівельних заходів.

Як створюються ФБС? За допомогою спеціальних форм різної довжини, ширини і висоти. Сьогодні можна купити й готові блоки. Але найкращий варіант – їх самостійне виготовлення. Це більш зручно і вигідно. Маючи в своєму розпорядженні форми ФБС, ви зможете виконувати свою роботу вчасно, ні від кого не залежачи.

Переваги будівельних фундаментних блоків

Головне завдання ФБС – надійна фіксація споруди на землі. І варто зазначити, що справляються вони з ним на «відмінно». Крім того, в їх функціональних обов’язках – забезпечення пожежостійкості та екологічності. З ними можна забути про такі добре знайомі багатьом негативи, як корозійні прояви, передчасний знос, гниття та ін.

Незаперечні переваги – доступність та порівняна дешевизна, плюс легке самостійне виготовлення з використанням спеціальних форм. Створення виглядає так: напівсуху суміш поміщають у форму й ущільнюють, за допомогою звичайного будвібратора. Є також інші нюанси, які залежать від типу блоку і застосовуваних матеріалів. Проте всі вони не провокують додаткових складнощів. Просто потрібно знати технологічні аспекти.

Замовити виготовлення форм для фундаментних блоків в ТОВ «Промгідросила»

Такі форми у наш час пропонують купити різні підприємства, забезпечуючи свій перелік вигод співпраці. Але й недоліки мають місце бути, тож вибирати компанію варто відповідально.

Якщо ви зупините вибір на ТОВ «Промгідросила» – не прогадаєте. Ми створюємо форми ФБС зі сталі, відповідно до ДСТУ. З можливих марок виробів: 24.3.6, 24.4.6, 24.5.6 з шириною 30, 40 і 50 см, відповідно. Стандартна товщина стінок – 2 мм. Крім того, можливе виготовлення форм з товщиною стінок 3 мм. Тип рами – труба 40х40х3. Додатково передбачається посилення ребрами жорсткості та комплектація внутрішніми перегородками, що забезпечує можливість створювати при необхідності 1\2 й 1\4 блока.

Наші форми для ФБС, не побоїмося цього слова, унікальні. Вони розбірні, універсальні, ергономічні, компактні та легкі (важать всього 150 кг). З ними не виникне жодних труднощів у плані збирання та розбирання, транспортування на місце безпосередньої експлуатації й зберігання.

Вони – те, що вам потрібно! Оформляйте замовлення!