Ми виробляємо, пропонуємо купити, а також здійснюємо ремонт різних видів пром. шлангів, передусім РВТ.

Відображаються усі з 2 результатів

Показати бічну панель
Показати 9 24 36
Закрити

Виготовлення рукавів високого тиску

Рукави/шланги високого тиску (скорочено – РВТ) – це гумовотехнічні вироби, завдання яких полягає в тому, щоб створювати/поглинати робоче зусилля, яке
Закрити

Ремонт рукавів високого тиску

Здійснюємо ремонт РВТ (рукавів/шлангів високого тиску) для будь-якого транспорту і техніки швидко й в найкращому вигляді. Використовуємо в роботі бездоганні

Промислові рукави та шланги

У промислових рукавах і шлангах є потреба практично в будь-яких пром. сферах. З їх допомогою транспортують рідкі та газові середовища, подають робочі масла і паливо під великим тиском. Не обійтися без них в харчопромі та аграрному комплексі, в хімічній і нафтогазовій галузях, будівництві, машинобудуванні, деревообробній сфері тощо.

Ця продукція може бути різних розмірів і конструкцій. При її виготовленні може бути задіяна велика кількість матеріалів. Все це залежить від механізму, з яким надалі поєднуватиметься шланг.

Виготовлення і ремонт рукавів та шлангів від компанії «Промгідросила»

Ми виробляємо, пропонуємо купити, а також здійснюємо ремонт різних видів пром. шлангів, передусім РВТ. Вони можуть мати наконечники і не мати, відрізнятися довжиною та наявністю допоміжної арматури. Але, в будь-якому випадку, вони будуть виготовлені з урахуванням техніки, з якою їм доведеться функціонувати, й відрізнятися довгим терміном служби без численних проміжних ремонтів.

Купити/замовити виготовлення/відремонтувати промислові рукави і шланги прямо зараз

Рукави і шланги пром. призначення – один з головних напрямків нашої компанії. Ми знаємо і вміємо все, що пов’язане з цією продукцією. Та й терміни на виконання будь-якого замовлення, навіть найзначнішого, нам потрібні мінімальні. Тим більше, що до виготовлення або ремонту по вашому запиту ми готові приступити без зволікань.

Замовляйте рукави і шланги за контактним номером – якість та оперативність гарантуємо!