Зварювання (зварювальні роботи) – це технологія нероз’ємного з’єднання матеріалів в одне ціле шляхом термічного, механічного або термомеханічного впливу.

Відображаються усі з 4 результатів

Показати бічну панель
Показати 9 24 36
Закрити

Аргонове зварювання

Аргонове зварювання (аргонодугове зварювання) – це різновид термообробки металів. Аргон знаходить застосування в різних виробничих процесах, зокрема й під час
Закрити

Дугове зварювання

Ручне дугове зварювання в наші дні вважається надважливим і дуже популярним методом поєднання низки елементів між собою при виготовленні металоконструкцій.
Закрити

Зварювання напівавтоматом

Зварювання напівавтоматом, або напівавтоматичне зварювання – це різновид дугового зварювання, що полягає у виконанні відповідного завдання шляхом автоподачі в місце
Закрити

Зварювання радіаторів для всіх видів авто техніки

Усі радіатори, якими комплектуються автомобілі, рано чи пізно потребують ремонту. Радіатор системи охолодження, пічки, кондиціонера – без усіх них не

Зварювальні послуги

Зварювання (зварювальні роботи) – це технологія нероз’ємного з’єднання матеріалів в одне ціле шляхом термічного, механічного або термомеханічного впливу. Для виконання цих робіт задіюють спеціальну техніку. Видів і підвидів зварювання в наші дні є більш ніж достатньо. За типом процесу виділяють 3 класи зварювання: плавлення, стиснення, термомеханічний вплив. Ціни варіюються, в залежності від складності виконання завдання, кількості елементів, матеріалу, часу, потрібного для виконання всього спектра етапів.

Широкий спектр зварювальних послуг від ТОВ «Промгідросила»

Наші фахівці виконують на замовлення клієнтів з будь-яких куточків України різні види зварювання з обробкою складових будь-якої складності. Це і зварювання аргоном, дугове, зокрема, аргонодугове. Це також скріплення деталей напівавтоматичним способом.

Будь-який з видів зварювання здійснюється в обмежені терміни, завдяки наявності всього необхідного інструментарію та витратних матеріалів, а також чималому досвіду наших співробітників.

Зварювальні послуги за доступною ціною

Що стосується кінцевої вартості, то, як вже було сказано вище, на неї впливає безліч факторів. Тут і складність роботи, і обсяги, і матеріали… Тому назвати точну прямо зараз немає можливості. Але в будь-якому випадку, вона не буде захмарною – ми пропонуємо одні з найкращих цін в регіоні (Київ, Видубичі, Лівий берег)! І це при гарантовано високій якості кожної наданої послуги.

Замовляйте зварювання аргоном, дугове або напівавтоматом у нас – вигідні умови співпраці та короткі терміни виконання замовлення гарантуємо!