Корзина
1 отзыв
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.
+380 67 273-94-79
+380 67 273-94-79
+380
67
273-94-79
+380
66
173-90-99
+380
44
284-68-96
+380
44
284-64-14
Рукави високого тиску

Рукави високого тиску

Рукави високого тиску

18.05.14

Невід'ємну частину гідравлічної системи складають рукави високого тиску (РВТ). Тут вони виконують не лише функцію трубопроводу, але й демпфуючого пристрою або компенсатора, що продовжує термін служби трубопроводу, фітингів та арматури за рахунок поглинання вібрації. Завдяки цьому рукави високого тиску широко застосовуються в автомобільній, будівельній, дорожній, авіаційній, сільськогосподарській та судновій техніці, а також у верстатобудуванні.

Компанія Промгідросила — одна з провідних у сфері виготовлення рукавів високого тиску в Україні. Виробнича база підприємства налічує сучасне та надійне обладнання, що гарантує високу якість, надійність та оперативність при виготовленні рукавів високого тиску.

Компанія виробляє гумові та армовані шланги високого тиску з фітингами на основі комплектуючих, що випускаються провідними європейськими виробниками. Рукави високого тиску, які пропонує підприємство, відповідають ГОСТам та мають чотирикратний запас міцності з робочого тиску і відрізняються високою якістю обпресування.

Враховуючи потреби замовника, працівники підприємства підберуть необхідне обладнання та укомплектують лінію з виробництва РВТ. При цьому вони обов’язково врахують:

- для якого виду техніки рукава високого тиску будуть використовуватися;
- технічні характеристики об'єкту, де буде використовуватися продукція;
- необхідний рівень зносостійкості та термін експлуатації.

Рукави високого тиску, які пропонує компанія Промгідросила, мають широкий розмірний ряд, який також залежить від конструктивно-технологічних характеристик продукції і механізмів, де вони повинні застосовуватися. Це дає можливість знаходити нові технічні рішення проблем в процесі експлуатації техніки та будівництва нових об'єктів.

В асортименті компанії Промгідросила існують спеціальні морозостійкі універсальні рукави високого тиску. Вони транспортують рідини і газоподібні сполуки з температурою від -57 до +100 ° C. Спеціальні рукави є більш міцними і надійними. Вони стійкі до внутрішніх та зовнішніх факторів, механічних деформацій, впливу кліматичних умов і перепадів температур.